• +90 544 544 68 35
  • +964 751 027 95 33
  • info@ciadisticaret.com

Kurumsal

Cia Dış Ticaret

2009 yılından beri plastik sektöründe alt yapı ve üst yapı malzemeleri sektöründe yer almaktayız. Edindiğimiz tecrübe ve deneyimleri, 2019 yılında "CİA DIŞ TİCARET " ünvanı ile ticari faaliyetlerimizi kurumsallaştırmış bulunmaktayız. Ürün yelpazemizi her geçen gün arttırarak inşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimize ürün çeşitliliği sunmaktayız.


Misyon

Kaliteli ürün, müşteri odaklı çalışma, müşteri memnuniyeti ve firma güvenilirliğini en üst düzeye ulaştırmak için kalite standartlarına uygun, hizmet ve ürünler sunmak Her geçen yıl ürün portföyünü müşterilerinin istekleri ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda artırmaktadır. Kendi alanında çıtayı yükseltmek yurt içinde ve yurt dışında tercih edilen ve en önemlisi güvenilen firma olarak saygınlığını sürdürmek. Doğaya olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, bizden sonraki nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak. Çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak.


Vizyon

Kalitesi ile tercih edilen firma olarak; firma ve ürünlerimizin yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da tanınmasını, müşteri odaklı çalışmalarıyla, ilkelerinden ödün vermeden rekabet ederek, aranan marka olmayı, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda üretimle rekabet gücünü artırarak büyümeyi hedefler.